בדיקות עיניים

יש הרבה אופציות לביצוע בדיקת עיניים בישראל ואם אתה מוכן לברר אודות האופציות השונות ולברר מה הם המחירים השונים אצל רופאי עיניים, קופות חולים ומרפאות רופאים שונים, אז תוכל לדעת איך אתה יכול גם לחסוך לא מעט כסף בבדיקת העיניים הבאה שלך.

יש הרבה חנויות אופטומטריה בהן ניתן לבצע בדיקת עיניים אצל האופטומטריסט או אופטיקאי אך רוב האנשים יעדיפו לבחור על כל מקרה את הבדיקה הכי זולה שקיימת בשוק. בגלל שבישראל אין מחיר קבע על פי חוק של בדיקות עיניים על חנות אופטיקה או מרפאה קובעת לעצמה את המחיר שלה וככה נוצר גם תחרות בתמחור השונה בין מקום למקום.

סוגי בדיקות עיניים: בדיקת עיניים בסיסית, בדיקה פרטית, בדיקה בקופת החולים. כדאי מאד שתבדקו אצל קופת החולים אליה אתם שייכים האם מגיע לכם בדיקת עיניים בחינם או לפחות בדיקה אצל אחד מהרופאים שעובד יחד עם קופת החולים (מה שאומר שתוכלו לקבל הנחה משמעותית גם אם תעשו את הבדיקה בצורה פרטית).

חבל לדחות בדיקת עיניים בגלל עניינים כספיים או עניינים טכניים, ברוב הגדול של המקרים תוכלו מצוא פתרון מהיר וזול או אפילו בחינם ואם אתם מחכים עם זה יותר מידי זמן אתם עלולים לגרום לאיכות הראייה שלכם לרדת או להינזק בצורה תמידית, זיכרו כי הראייה שלכם היא דבר חשוב מאד כי אתם משתמשים בה כמעט לכל דבר ודבר שאתם עושים במהלך היום!

למידע נוסף גלוש אל אתר האינטרנט בקישור הבא http://www.רופאעיניים.co.il/כללית

בדיקות עיניים

רפואת עיניים כללית – בדיקת עיניים